Ataşehir Ferhat Paşa Mh. 14. Sk. No. 76 34799 Ataşehir - İstanbul, TR.

0216 606 06 37 | Whatsapp Destek için Tıklayınız

info@e-expertiz.com

Çalışma Saatlerimiz : 7/24

Çalışma Saatlerimiz : 7/24
Ataşehir Ferhat Paşa Mh. 14. Sk. No. 76 34799 Ataşehir - İstanbul, TR.

Sık Sorulan Sorular

Evet Alabilirsiniz Fakat

Öncelikle Merhaba. Kısa cevaplar verip sizi bizi aramanız konusunda zorlamayacağız. E-Expertiz her ilçede sadece 1 Ekspertiz bayiliği vermektedir.

E-Expertiz ‘de Mobil ve Fiziksel Bayi sistemi vardır . Size uyan çalışma modellerimizden birini seçebilirsiniz. Eğer bölgenizde bir bayimiz yoksa sizde E-Expertiz bayisi olabilirsiniz.

E-Expertiz mobil bayi’nin amacı nedir ?

E-Expertiz mobil bayilik hali hazırda E-Expertiz’in fiziksel hizmet vermediği bölgelerde hizmet vermektedir. Herhangi bir ekspertiz şirketi bayisi olabilirsiniz bu E-Expertiz mobil bayi olmanıza engel değildir. Mobil bayi başvuru bölümünden detaylı video ve açıklamalarımızı inceleyebilirsiniz.

Fiziksel Bayilik Nedir ? E-Expertiz Fiziksel Bayi ne demektir?

Türkiye’de hizmet veren diğer ekspertiz şirketleri mobil ekspertiz adında yeni çalışmalar yapmaktadır. Fakat ticari girişimlerine ofisler açarak başlamışlardır. E-Expertiz olarak ‘da Fiziksel Bayilik sistemi bayilerimizin yatırımları sonrasında açacakları şirketlerin sistemidir.

Sosyal medya pazarlamasında destek 1 yıl boyunca E-Expertiz’den

Diğer firmaları incelediğimizde kurumsal olmaya çalışan firmalar sosyal medyalarını bayilerine teslim ediyor bu süreç bizde ilk yıl bu şekilde değildir .Sistemin başarılı olması için bayi kurulumları başladıktan sonra ilk 1 yıl E-Expertiz genel merkezi tarafından yapılır.

Kiralar ,Masraflar ve İstihdam Ücretleri

Evet değişkenlik gösterir. Bölgenizin kira ,personel giderlerleriniz bu süreci etkilemektedir. Fakat ortalama bir değerlendirme yapılır ve sizin yatırım değerleriniz göz önünde bulundurularak işlemler yapılır. E-Expertiz Fiziksel bayi kurulumlarında TSE’nin istediği  gerekli yasal süreçler de bu yatırım planlamalarına eklenmelidir.

Yapabilir fakat ;

E-Expertiz finansal zorluklar yaşadığınızda şirketinizin ayakta kalması için bankalar ile sizi daha rahat iletişim kurmanızı sağlar. Şirketimiz Ateş Holding ‘ e bağlı olduğu için sizlere yatırım yapabilecek finansal özgürlüğe sahiptir.

Evet ,Kurumsal giyim gereklidir.

E-Expertiz’in belirlemiş olduğu işçi sağlığı ve güvenliği yasalarına uygun ayakkabı ve iş elbiseleri giyilmedir. Mobil bayilerde bu zorunlu değildir fakat fiziksel bayilerimiz bu kurala uymaları gerekmektedir.

Emek gösteren kazanır !

Sözümüze emek gösteren kazanır ile başladık .Hali hazırda üst kurumsal bayilik aldığınız firma sizi pazarlamada desteklemiyor olabilir. Eğer E-Expertiz ‘e mobil bayi olarak başladı iseniz Fiziksel bayimiz olduğunda oradaki mobil bayiliğiniz iptal edileceğini unutmayın . Bu süre boyunca aylık 2000 gibi bir rakamda E-Expertiz mobil bayiliğinden kazanç edebilirsiniz.

Gerçekcilik Önemli !

Hali hazırda hizmet veren bir çok ekspertiz şirketini inceliyoruz .Kurulum aşamalarını ve sonrasında bayiye desteklerini analiz ederek bir planlama oluşturuyoruz. Heyecanlı bir girişimci duygusal düşünebilir .Yatırımcı ise önceden gelen bir sermayesini ilerletmek isterken yanlış firma tercihi yapabilir. Şu kadar kazanırsınız sözü diğer firmalarda pazarlama stratejisidir. Hüsran ile sonuçlanmasını istemeyiz gelin yatırım yapacağınız bölgede tüm detayları beraber inceleyelim .

Anlaşmalı Reklam Firmalarımız var !

Yatırımcı ve girişimci sizler olduğunuz için ilk yatırımları sizin tarafınızdan karşılanması gerekiyor bu süreçte tabele üretim ücretleri ve tabela vergileri size aittir.

Makine Üretmiyoruz ?

Bazı ekspertiz firmaları makine ürettikleri için bayilik veriyor . Biz ise hizmet sektöründe faaliyet göstermek için yola çıktık . Makine üretmediğimiz için makineler bizim tasarımlarımız değil fakat anlaşmalı ekspertiz makineleri üreten firmalar ile sizin adınıza satın alıyor ve kurulumlarını biz kendimiz yapıyoruz .Bu süreçte sadece size iletilen praforma da belirlenen finansal tabloyu E-Expertiz ‘e iletmeniz gerekiyor.

Yerel Reklam Evet

Yerel reklamı yapmanızda herhangi bir sorun bulunmuyor. Fakat bütün reklam çalışmalarınızı E-Expertiz genel merkezi tarafından onaylanması gerekiyor. Onaylanmayan reklamlar yayınlanmamalıdır.

Evet .İsim hakkı talep etmeyen şirketlerin büyümesi zor !

Makine üreticisi olmadığımız için ekonomik ücretlerde isim hakkı talep ediyoruz. Bu aldığımız finansal ücretleri sizin açtığımız bölgede reklam amaçlı kullanıyoruz.

Evet TSE ve Ruhsat için gereklidir.

En az 100 metre kare bir işleme alanı istiyoruz. TSE zorunlulukları yerine getirecek bayilerimizi olması tüm işletmelerimizi başarılı kılar .

TSE belgesi almanız için destek oluyoruz

Tüm bayilerimizde TSE belgesi bizim açımızdan zorunludur. Bu süreçte TSE almanız konusunda ücretsiz danışmanlık yapıyoruz . Fakat yatırım maliyetlerini sizin yapmanız gerekiyor. Kurulumdan sonra TSE belgenizi 6 ay içerisinde tamamlamanız gerekmektedir.