Ataşehir Ferhat Paşa Mh. 14. Sk. No. 76 34799 Ataşehir - İstanbul, TR.

0216 606 06 37 | Whatsapp Destek için Tıklayınız

info@e-expertiz.com

Çalışma Saatlerimiz : 7/24

Çalışma Saatlerimiz : 7/24
Ataşehir Ferhat Paşa Mh. 14. Sk. No. 76 34799 Ataşehir - İstanbul, TR.

Mobil Bayi Ol

Mobil E-Expertiz Noktası Olun!

E-Expertiz Mobil Noktası olabilmeniz için gerekenler !

E-Expertiz mobil noktası olabilmek için bağımsız ekspertiz şirketi olabilmeniz avantajdır. Kurumsal bir bayilik alan firmalar için mobil Nokta olmak sorunlara neden olacaktır.

Mobil E-Expertiz noktası olabilmek için TSE belgeleriniz olması gerekmektedir. TSE belgesi bulunmayan işletmeler E-Expertiz mobil ekspertiz noktası olamaz. Eğer bizimle çalışmak isteyen bir işletme iseniz size TSE belgesi konusunda danışmanlık yapabiliriz.

Şirketiniz en az 100 metre kare ve ilçenizin en iyi konumunda olmalıdır. Sadece tespit edilen ulaşımı kolay ve güven veren ekspertiz şirketleri ile çalışıyoruz.

Vergi levhası olmayan hiç bir kurum ile iş birliği yapmayız. Şahıs veya diğer şirket türlerinde vergi kaydınız bulunmalıdır.

Mobil ekspertiz olabilmeniz için 4x2 ile birlikte 4x4 ekspertiz yapabilecek ekipmanlara sahip olabilmeniz gerekmektedir.

E-Expertiz her ilçede sadece 1 ekspertiz firması ile çalışmaktadır. Bulunduğunuz ilçede bir bayimiz olmamalıdır. Bu kapsama istanbul hariçtir . E-Expertiz İstanbul'da her ilçede birden fazla ekspertiz şirketi ile mobil nokta anlaşması yapabilir.

BAŞVURU YAP ! ARAMIZA KATIL !

E-Expertiz Mobil Bayi Ol !
CLICK
Bilgilerinizi Doldurun ,Size Ulaşalım !