Ataşehir Ferhat Paşa Mh. 14. Sk. No. 76 34799 Ataşehir - İstanbul, TR.

0216 606 06 37 | Whatsapp Destek için Tıklayınız

info@e-expertiz.com

Çalışma Saatlerimiz : 7/24

Çalışma Saatlerimiz : 7/24
Ataşehir Ferhat Paşa Mh. 14. Sk. No. 76 34799 Ataşehir - İstanbul, TR.

Hakkımızda

İşin Arkasında Ateşsan Grup Var !

 Otomotiv Sektöründe 18. Yıl 

Ateşsan Grup -Ateş Sanayi Şirketleri Grubu olarak ülkemizin bir çok önemli projelerine adımızı yazdırdık . Kurucumuz Eyüp Ateş’in yerli otomobil ve milli projelerde ki katkıları sonrası bir çok şirket kuruluşumuz gerçekleşti. E-Expertiz şirketimiz’de bunlardan bir tanesi .

Yüzlerce kişiye istihdam sağlama yoluyla ihracat odaklı çalışmalarımızı yapmaktayız .Diğerlerinden farklı olarak yola çıktığımız her projede mühendislik bilgimizi ön plana çıkarıyoruz. E-Expertiz 2020 Yılında bu vizyon ve bilgi birikim ile yola çıkıyor. Gelişen dünyanın getirmiş olduğu teknolojiyi ülkemize kazandırmak milli bir görevimizdir. Başta otomobil , iş makineleri ,ağıt vasıta araçları Expertiz yapmaktayız. Ülkemizin yerli aracını üretme hayalini kurar iken Ekspertiz sektöründe de olmamamız düşünülemezdi …

 Aramıza Katılın!

 E-Expertiz tüm Türkiye’de fiziksel  ofisler kurmak için yeni partnerler arıyoruz. Aramıza katılın hem Türkiye hemde Dünya ‘da ülkemizi en iyi biz temsil edelim !

E-Expertiz Ekibi olarak açıldığımız günden itibaren binlerce kişiye hizmet verdik . Büyüyen kadromuz ile sizlere en iyi hizmeti vermek adına her geçen gün çalışma alanlarımızı genişletiyoruz. Türkiye dışında da faaliyetlerimizi başlatmak en büyük hedeflerimizden biridir. Bu yolculukta sizlerin desteği ile büyümeye devam edeceğiz.

E-Expertiz ‘in yardımına mı ihtiyacınız var ?

Dilerseniz randevu almadan önce bizi arayın size yardımcı olalım .

Telefon : 0216 606 06 37

Hızlı Randevu Al ! Yardıma Mı İhtiyacınız Var ?