Ataşehir Ferhat Paşa Mh. 14. Sk. No. 76 34799 Ataşehir - İstanbul, TR.

0216 606 06 37 | Whatsapp Destek için Tıklayınız

info@e-expertiz.com

Çalışma Saatlerimiz : 7/24

Çalışma Saatlerimiz : 7/24
Ataşehir Ferhat Paşa Mh. 14. Sk. No. 76 34799 Ataşehir - İstanbul, TR.

Bayilik / Franchise Şartları

E-Expertiz Türkiye’nin yeni nesil ekspertiz şirketi sloganı ile yola çıktı. Ülkemizi temsil etme yolunda ilerlerken güçlü bir yapılanmanın hazırlıklarını yapıyoruz. Genç ve dinamik kadromuz ile kaliteli işler yapma düşüncesi bulunan yatırımcı genç girişimcileri E-Expertiz bayisi olmaya davet ediyoruz. Bizim en önemli farkımız otomotivin üretim noktasından gelişimiz ve Türkiye’nin adını dünyada layıkı ile  temsil eden tek Türk markası olabilmek için çalışıyor olmamızdır.

Türkiye
Bayilik Şartlarımızı ve Detayları
İncelemek İçin Tıklayın
Tıklayınız

6 ADIMDA BAYİLİK (FRANCHISE) SÜRECİ

E-Expertiz Bayisi olman isteyen girişimcilerin 1. Aşama Başvuru bölümünden bilgilerini doldurmaları gerekir. Bilgiler bize ulaştıktan sonra adayın uygunluğu ticari geçmişi gibi konular göz önünde bulundurularak bayi olabilme şartlarını taşıyıp taşımadığı belirlenir. Uygun bir aday olup olmadığı E-Expertiz Genel Merkez Yönetim Kurulu tarafından onaylandıktan sonra 2. Aşamaya geçilir.
Bayi olacak aday onaylandıtan sonra Lokasyon Arama çalışmalarına geçilir. Uygun alanın bulunması için Bayi olacak adaylara danışmanlık yapılır. Uygun alan bulunduktan sonra fizibilite çalışmaları yapılır. Yatırım yapan bayinin finansal tablosuna göre E-Expertiz bayi paketlerinden hangisine uyumlu olup olmadığı değerlendirilir. Bu çalışma tamamlandıktan sonra diğer aşamaya geçilir.
Bayi ve E-Expertiz Genel Merkezi arasında bayi şartları imzalama yapılarak çalışmalara başlanır. Yatırımlar yapılarak hazırlıklar başlar. Bayi ve E-Expertiz arasında sözleşmeler yapıldıktan sonra örnekleri her iki tarafa da verilir. Bayi gerekli evrakları E-Expertiz Genel Merkeze teslim eder. Yapılan anlaşmaların geçerliliğini koruması için 10 İş gününde imzalanması gerekmektedir.
E-Expertiz Bayi Kuruluşu yapılması için Bayinin Mimari işleri yapılmaktadır. Makinelerin Kurulumu ve Ofisin iç dış dizaynı yapılma aşamasında Genel Merkez'den ekibimiz bayimizin tüm kurulumlarını yapacaktır. Bu süreç en hızlı şekilde tamamlanıp E-Expertiz bayi açılışına hazır olmuş olur.
E-Expertiz açılışı olmadan bayinin persponelleri ve girişimcisine şirket eğitim çalışmaları yapılmaktadır. Bu süreç tamamlandıktan sonra açılış işlemlerine başlanır.
Artık tüm süreçler tamamlanmış ve E-Expertiz bayisi hizmet vermeye başlama noktasına gelmiştir. Bayinin halka arzı yapılmalıdır. Açılışa özel kampanyalar yapılmalı ve kalitesini göstermelidir. Açılışın ilk gününe özel organizasyon yapılmalıdır. İlk 2 Hafta Genel Merkezden arkadaşlarımız Bayinin yanında sürekli durarak işletmeye danışmanlık hizmeti verir.

E-EXPERTİZ ‘İ NEDEN TERCİH ETMELİSİNİZ?

AVRUPA
Avrupa'da Bayilik Detayları
İçin Tıklayınız
TIKLAYINIZ