Ataşehir Ferhat Paşa Mh. 14. Sk. No. 76 34799 Ataşehir - İstanbul, TR.

0216 606 06 37 | Whatsapp Destek için Tıklayınız

info@e-expertiz.com

Çalışma Saatlerimiz : 7/24

Çalışma Saatlerimiz : 7/24
Ataşehir Ferhat Paşa Mh. 14. Sk. No. 76 34799 Ataşehir - İstanbul, TR.

Fiziksel Bayi Ol!

E-Expertiz Fiziksel Bayi Noktası Olun!

E-Expertiz Fiziksel Bayi olabilmeniz için gerekenler !

E-Expertiz Fiziksel bayimiz olabilmeniz için yatırım maliyetlerini karşılayabilecek finansal özgürlükte olmanız gerekmektedir.

E-Expertiz Fiziksel Bayisi olabilmek için TSE belgeleriniz olması gerekmektedir. TSE belgesi hedefi bulunmayan E-Expertiz fiziksel ekspertiz noktası olamaz. Eğer bizimle çalışmak isteyen bir işletme iseniz size TSE belgesi konusunda danışmanlık yapabiliriz. Bayi kurumlarında ilk 6 ay içinde TSE belgenizi almanız gerekmektedir.

Şirketiniz en az 100 metre kare ve ilçenizin en iyi konumunda olmalıdır. Sadece tespit edilen ulaşımı kolay ve güven veren noktalar fiziksel bayilikte tercihimizdir.

Vergi levhası olmayan hiç bir kurum ile iş birliği yapmayız. Şahıs veya diğer şirket türlerinde vergi kaydınız bulunmalıdır. Eğer bir şirketiniz bulunmuyor ise kendi adınıza bir şirket türlerinden birinine kayıt olmanız gerekmektedir.

Fiziksel ekspertiz olabilmeniz için 4x2 ile birlikte 4x4 ekspertiz yapabilecek ekipmanlara sahip olabilmeniz gerekmektedir.

E-Expertiz her ilçede sadece 1 ekspertiz firması ile çalışmaktadır. Bulunduğunuz ilçede bir bayimiz olmamalıdır. Bu kapsama istanbul hariçtir . E-Expertiz İstanbul'da her ilçede birden fazla ekspertiz şirketi ile fiziksel bayi kurulumu yapabilir fakat bu durum ilçeler değil mahalleler arasında ilerleme gösterir.

BAŞVURU YAP ! ARAMIZA KATIL !

E-Expertiz Mobil Bayi Ol !
CLICK
Bilgilerinizi Doldurun ,Size Ulaşalım !